8 פריטים שישנו לכם את החלל בבית

 1. סדר – לסדר את החלל שאותו אתם רוצים לעצב למצוא מקום לכל החפצים. למצוא לנכון לזרוק /לתרום את כל מה שלא נחוץ לנו.
 2. עיצוב קיר– לבחור קיר מרכזי בחלל ולעשות לו צבע / חיפוי /טפט /קרניז/חיפוי אבן ועוד…
 3. תאורה – הופכת להיות חלק משמעותי ובלתי נפרד מהעיצוב האדריכלי של הבית. היא מלווה את העיצוב ומעצימה אותו.
 4. וילון – וילון אטום או שקוף? וילונות גלילה, זברה או הסטה? חלק או צבעוני? עם מגוון עצום של סוגים, בדים, אורכים והדפסים, בחירת הווילונות יכולה להיות משימה מאתגרת ומבלבלת.
  וילונות הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. זה הפיניש הסופי, שנותן לבית את החמימות, הצבע והאווירה. בית בלי וילון הוא פשוט בית עירום.
 5. מטבח– המטבח הוא לב הבית! החלפת מטבח זה רהיט שיכול לשדרג את מראה הפנימי של הבית , ניתן להחליפו ומידה וזה לא אפשרי ניתן להחליף את הדלתות , ידיות ,צירים אם הם חורקים .
  יש להשאיר את השיש כמה שיותר נקי ממוצרי חשמל קופסאות אפשר להניח צנצנות , עציצים .
 6. שטיח – שטיח מוסיף חמימות, רוך ומגיע במגוון סגנונות , צורות והדפסים . תלוי על איזה חלל אנו מעוננים לעצב .מלבד לחמם את רגלנו בחורף הקר השטיח הפך לאחד הפריטים הנפוצים ביותר בעיצוב הבית.
 7. תמונות -אז כיצד נבחר תמונות קיר לבית? האם נבחר בתמונות קנבס? אולי בתמונות מסוגים אחרים? בין אם אתם בוחרים בתמונות כאלו או אחרות, נסו להתאים את התמונות המעוצבות לעיצוב הכללי של הבית ולאופי שלכם .
 8. צמחיה – זה לא סוד ששימוש בצמחיה ירוקה בחללי פנים תורמת רבות לתחושת רוגע ואווירה חיובית. מחקרים רבים שנעשו כבר מזמן תומכים בהשערה זו. הצמח האהוב עלי הוא סחלב הוא צמח הבית האצילי ביותר. אין הרבה יצורים בטבע שיכולים לייצר את התחושה שהסחלב מעורר בלב, לא סתם הסחלב מצטייר כמתנה המרגשת ביותר.

מעצבת לכם את החלום !
אני רינת ינאי מפתחת מודל איחודי למיקסום החלל
שלכם אורך כל הדרך לייעוץ 050-9987617